Zasadnicza Szkoła Zawodowa Lider

tel. 71 324 68 58

Dlaczego my

Dlaczego warto wybrać Zasadniczą Szkołę Zawodową Lider?o szkole zawodowej

  • Nauka w naszej szkole jest bezpłatna.
  • Wspieramy uczniów w znalezieniu miejsca pracy – współpracujemy z renomowanymi firmami.
  • Uczniowie – jako pracownicy młodociani – otrzymują za pracę miesięczne wynagrodzenie, a cały okres pracy w trakcie nauki zaliczany jest do stażu emerytalnego.
  • Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę – grono nauczycieli będących pasjonatami w swoim zawodzie.
  • Umożliwiamy uczniom uczestniczenie w wielu konkursach zawodowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.
  • Stosujemy indywidualne podejście do każdego ucznia.
  • Pomagamy w wyborze drogi dalszego kształcenia.
  • Szkoła jest kameralna i panuje u nas przyjazna atmosfera.

Po ukończeniu szkoły możesz kontynuować naukę w liceum dla dorosłych (równocześnie pracując i zarabiając), założyć własną firmę lub znaleźć zatrudnienie nie tylko w Polsce, ale także zagranicą, ponieważ zdobędziesz kwalifikacje zawodowe respektowane w krajach w Unii Europejskiej.

Dodatkowe bonusy

W ramach nauki w naszej szkole możesz też zdobyć BEZPŁATNIE dodatkowe uprawnienia:

1.    Kwalifikacja wstępna
Jest to obowiązkowy kurs dla każdej osoby, która chce pracować jako kierowca w transporcie drogowym. Szkolenie przygotowuje do egzaminu państwowego, którego zaliczenie jest potwierdzane przez wystawienie świadectwa kwalifikacji zawodowej. Kwalifikację wstępną robi się tylko raz, otrzymując uprawnienia od razu na całą grupę kategorii: C/ C1/ C+E/ C1+E lub D/ D1/ D+E/ D1+E. Dla osób, które uzyskały kwalifikację wstępną, minimalny wiek wymagany do uzyskania prawa jazdy kat. C zostaje obniżony z 21 do 18 lat.

2.    Kurs kierowcy wózków widłowych (jezdniowych) o napędzie silnikowym
Celem kursu jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do uzyskania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze wózków oraz do bezpiecznego użytkowania i wymiany butli z gazem w wózkach z napędem gazowym. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu absolwent otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

3.    Kurs operatora żurawi przeładunkowych HDS (hydraulicznych dźwigów samochodowych)
Kurs zapewnia uczestnikowi praktyczne i teoretyczne przygotowanie do pracy na stanowisku operatora żurawia przeładunkowego. Ukończenie kursu operatora HDS zwiększa szanse na zatrudnienie w firmie transportowej, ponieważ osoba z takimi uprawnieniami może nie tylko przewozić towary, ale również wykonywać ich załadunek. Egzamin odbywa się przed Inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego. Po zdaniu egzaminu uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie kwalifikacyjne na drukach MEN.Przyjazna infrastruktura

Siedziba szkoły mieści się w przestronnym budynku w okolicach pl. Kromera. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z dostępu do Wi-Fi, bogato wyposażonej biblioteki, bufetu oraz dużego, bezpłatnego parkingu. W pobliżu szkoły znajdują się przystanki autobusowe linii A, 116 i 119, a także stacja PKP Wrocław – Sołtysowice.

 

Ta strona korzysta z plików cookies. informację na temat cookies.